Ljuskrona
2020-03-01
740893
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, stomme i mässing, 6 ljuskällor, behängd med olikformade prismor, höjd ca 60, diameter ca 60 cm
Smärre slitage, prismos som saknas kan förekomma, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen