Bord ådringsmålat
2020-02-23
740770
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD, 1900-talets början, ådringsmålat, genombruten sarg, höjd ca 75, diameter 75 cm
Smärre ytskador