Taklampa
2020-03-01
740737
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets första hälft, stomme i mässing och trä, fyra kupor, tofs upptill, behängd med rökfärgade prismor, höjd ca 69, diameter ca 64 cm
Smärre slitage, smuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen