James Coignard
2020-02-23
740731
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, litografi, och numrerad 30/60, signerad J Coignard, bladmått 65x50 cm