James Coignard
2020-02-23
740727
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JAMES COIGNARD, (1925-2008), carborundumetsning, komposition, signerad och numrerad 38/60, bladstorlek 65 x 50 cm.