Sidobord 1-par oktogonala
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDOBORD, 1-par, 1900-talets andra hälft, mahogny, oktogonal modell, fasettslipade glasskiva, rotting i botten, höjd ca 53, diameter ca 60 cm
Smärre slitage, smuts, smärre repor på glasskivorna
740698
2020-02-28