Golvlampa Ateljé Lyktan
2020-02-24
740635
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ATELJÉ LYKTAN, golvlampa, 1970-tal, vitlackerad metall, etikettmärkning, höjd ca
Brukslitage, smärre färgbortfall, raster saknas