Golvlampa Italien
2020-02-24
740633
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1980-tal, Italien, svartlackerad metall, transformatorn märkt Relco, höjd ca 180 cm
Brukslitage, fotplattan med personnummer