Färglitografi Olle Nyman
2020-02-23
740628
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NYMAN (1909-1999), Utan titel- komposition med människa, signerad Olle Nyman, daterad -78 och numrerad 172/250, färglitografi ca 21x22 cm
Ej examinerad ur ram