Golvlampa
2020-02-28
740604
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
GOLVLAMPA, metall 1900-tal, på tre ben, skärm i textil, total höjd ca 145 cm
bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen