Bordslampor 2 st
2020-02-28
740600
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR ett par, 1900-tal, keramik höjd ca 57 cm
bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen