Taklampa grönpatinerad smide
2020-02-28
740581
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets första hälft, grönpatinerad smide, med dekor av kvinna och hjort i mitten, två ljusskällor, höjd ca 44, bredd ca 46 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen