Harald Wiberg teckningar
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HARALD WIBERG (1908-1986), 2 st, teckningar, varav en med motiv från stuga med brygga, andra motiv från bondgård, bryggmotiven signerad och daterad 1964, gårdsmotiv signerad, mått ca 15,5x24 resp. 40x32,5 cm
Båda syraangripna, ej examinerade ur ram
740561
2020-02-28