Skedar i silver
2020-02-20
740383
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKEDAR i silver, 9 st, 1800-tal, en 1700-tal, enstaka med graverad dekor, längd ca 18-22 cm, vikt ca 475,7 gram
Bruks och åldersrelaterat slitage