Edgar Wallin
2020-02-27
740365
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
EDGAR WALLIN (1892-1963): "Gamla Stockholmshus", signerad och daterad Edgar Wallin 1961, olja på pannå, 37x465cm,