Wallin Edgar
2020-02-27
740363
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
WALLIN, Edgar (1892-1963): "Slussen", signerad och daterad Edgar Wallin 1954, olja på pannå, 45x54 cm,