Madeleine Pyk
2020-02-27
740314
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Motiv med serverat bord, signerad samt numrerad 992/5000, litografi, ca 56x40 cm
Ej examinerad ur ramen