Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
TANDLÄKARSKÅP, på hjultrissor, för tandläkarinstrument, 1900-tal, 9 lådor, vissa med inredning samt två dörrar, grålackerat med kromade beslag , höjd 106, 81x39 cm
bruksslitage
740307
2020-02-26