Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
GUNNAR KANEVAD: skulptur i form av figur, signerad Kanevad samt daterad 1976, märkt 6028 i godset, svarmålat gjutjärn på träsockel, höjd ca 31 cm
Smärre slitage
740240
2020-02-27