Ljusstakar empirestil
2020-02-23
740213
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empirestil, mässing, lösa ljusmanchetter, höjd ca 26 cm
Slitage, bucklor