Ulf Gripenholm
2020-02-20
740014
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF GRIPENHOLM (född 1943): komposition, signerad Ulf Gripenholm, 47/150, färglitografi, bildmått ca 58x68 cm