Wilkinson Sword
2020-02-22
739947
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SABEL, 1900-talets andra hälft, Wilkinson Sword, sk presentation sword, böjd klinga med etsad dekor, förgyllt fäste med dekor av lejon, längd ca 86 cm