Oljemålning
2020-02-26
739901
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): oljemålning, dubblerad duk, ca 50x42 cm
dukskador