Maria Boczewska
2020-02-26
739900
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MARIA BOCZEWSKA (född 1940): Höstmotiv med villa, signerad M Boczewska, olja på duk, ca 56x52 cm