Oidentifierad konstnär
2020-02-19
739827
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Motiv från Stockholm, troligen från Fjällgatan, olja på duk, 39x31 cm
Krackelyrer