Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2020-02-19
739824
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Syrenprakt", signerad och daterad -19, olja på duk, ca 65x90 cm, oramad