Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2020-02-19
739821
| Klubbat belopp | 7 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Sommarbukett", signerad, daterad a tergo 2010, olja på duk, ca 73x54 cm