C Göran Karlsson färgserigrafi
2020-02-26
739813
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): "Spel", färgserigrafi, monogramsignerad CGK, numrerad 140/150, oramat blad, bladmått ca 76,5x57 cm