Okänd konstnär
2020-02-26
739754
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OKÄND KONSTNÄR, insjömotiv, olja på duk, osignerad, förgylld ram, mått ca 90x63 cm