Ljuskrona
2020-02-26
739742
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, slutet av 1900-talet, förgylld mässing, behängd med olikslipade prsimor, 6 ljusarmar, elektrifierad, höjd ca 72, diamater 55 cm
Bruksslitage, funktionen garanteras ej