Streltsova oljemålning
2020-02-19
739604
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Pioner, signerad Streltsova, datering a tergo 2006, olja på duk, ca 80x80 cm