Parti silver
2020-02-25
739592
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 7 500 SEK |
PARTI SILVER, ca 57 dlr, omkring 1900-talet, bestående av 21 teskedar, 8 gafflar 5 knivar och 23 matskedar, total vikt exklusive blad med i rostfritt ca 1386 g.
Bruksslitage , några bucklor