Taklampa oktangonal
2020-02-25
739445
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, oktagonal, pressat glas och metall, 1950/60-tal, diam ca 29 cm, höjd inkl kedja 58 cm
SAV garanterar inte funktionen smärre slitage