Taklampa 1960/70-tal
2020-02-25
739444
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TAKLAMPA, pressat glas samt metall, 1960/70-tal, 37x19x18 cm
Smärre slitage, SAV garanterar inte funktionen