Dichi Watch Armbandsur 1950-tal
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DICHI WATCH, armbandsur, 1950-tal, manuellt urverk, 17 rubis, kronograf med minuträknade, anti magnitique Suisse, senare läderrem ej original, kaliber Landeron 48, diam ca 37 mm
Bruksslitage. Saknar krona för uppdrag. SAV garanterar ej funktionen.
739439
2020-03-15