Taklampor 6 st
2020-02-18
739216
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAKARMATURER, 6 st, samtida, "Lotis tubed surface", svartlackerad metall, längd 19, diameter 8,5 cm
Bruksslitage och smärre bucklor