Einar Bäckström bordslampor
2020-02-18
739146
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EINAR BÄCKSTRÖM, bordslampor, 1 par, 1900-talets andra hälft, stämplade 6224, mässing, stämplad på fotten, höjd (exl glödlampa) höjd ca 43 cm
En fotring med minre buckla