Philip von Schantz litografi
2020-02-23
739048
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998), färglitografi, signerad samt daterad -72 samt nr 15/25, bladmått ca 62x79 cm