Ostrongafflar i silver
2020-02-24
738984
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OSTRONGAFFLAR (6) i silver, sekelskift, stämplade Minerva, Paris, handtagen i vit bakelit, längd ca 14,5 cm
Sprickor i skaften, smärre slitage