Saltkar silver Paris
2020-02-24
738978
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALTKAR i silver, Paris, stämplade, höjd ca 16, längd ca 18 cm, vikt ca 79 g
Bruksslitage