Vägglampor "Bellmansmiljö"
2020-02-24
738968
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, "Bellmansmiljö", 1970-tal, mässing och fasettslipade glas, två ljuspunkter, etikettmärkta modell KL 320, höjd ca 28, 25x12 cm
Bruksslitage, smärre repor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen