Lennart Rodhe färglitografi
2020-02-18
738948
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition i orange och blått, färglitografi, signerad samt daterad L. Rodhe -1972, 169/360, bildmått ca 68x50 cm