Ansikte brons 1800-talets slut
2020-02-22
738918
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets slut/omkring 1900): Ansikte, patinerad brons, 24 x 15,5 cm
PROVENIENS: Stopalo