Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-02-24
738846
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-/1900-tal, figurer i sydlänskt landskap, olja på duk, ca 51x66 cm
Visst färgbortfall, ram med skador