Oljemålning
2020-02-20
738827
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Förförelse, monogramsignerad och daterad K-T 1941, olja på pannå, ca 26x26 cm