Bordslampor 1 par Tyringe Konsthantverk
2020-02-24
738748
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, Tyringe Konsthantverk, 1970-tal, stomme i mässing, höj- och sänkbar ljusarm med ställbar skärm, rund fot, etikettmärkta, höjd ca 55 cm
Bruksslitage, repor, märken, buckla på den ena lampans skärm, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen.