Golvlampa
2020-02-24
738719
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft mässing samt trä, två ljusarmar, textilskärm, höjd ca 159 cm
Bruksslitage , ej funktionstestad, SAV garnaterar ej futionen