ljuskrona mässing
2020-02-24
738713
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, mässing, 1940-tal, 6 ljusarmar, glaasskärmar, elektrifierad, höjd ca 62 cm
slitage, ej funktionstestad, SAV garanterr ej funktionen