James Coignard
2020-02-22
738682
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JAMES COIGNARD, carborundumetsning, komposition, signerad, numrerad 40/60, bladmått 66x52 cm
Sedvanligt ytsltiage