Oidentifierad konstnär oljemålningar
2020-02-17
738675
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets andra hälft): (2) Blomsterstilleben, otydligt signerade, olja på pannå, ca 29x24 cm vardera